Kontakt

V prípade záujmu o prekladateľské či tlmočnícke služby (či už ide o anglický alebo francúzsky jazyk) ma, prosím, neváhajte kontaktovať.
Ivona Sklenková

Kontaktné údaje

Kontaktovať ma môžete prostredníctvom uvedeného telefónneho čísla, e-mailovej adresy či
kontaktného formulára.

Adresa

Záhonok 1959/27, 96001 Zvolen

IČO

53387309
Nie som platca DPH

Ako dotknutá osoba týmto udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v rozsahu: meno a priezvisko, telefón, e-mailová adresa a osobné údaje v rozsahu správy prevádzkovateľovi, ktorým je: Mgr. Ivona Sklenková, s miestom podnikania: Záhonok 1959/27 96001 Zvolen, IČO: 53387309. Uvedené osobné údaje poskytujem prostredníctvom kontaktného formulára umiestneného na www.ispreklad.sk a za účelom vybavovania podnetov a otázok adresovaných prevádzkovateľovi. Zároveň vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné, na základe vlastného rozhodnutia. Súhlas dávam na dobu určitú po dobu 1 roka od poslednej komunikácie a mám právo ho kedykoľvek odvolať.

Prekladateľské a tlmočnícke služby

Potrebujete vyhotoviť preklad alebo hľadáte tlmočníka? Ste na správnom mieste! Poskytujem kvalitné prekladateľské a tlmočnícke služby z anglického a z francúzskeho jazyka.